Giełda - Akcje

« TP SA

pierro

323

pierro • 7 lutego 2010, 20:51 !

Po emocjonującym tygodniu chciałbym wrócić do akcji TPSA. W grudniowej analizie w tych akcjach szukałem kierunku dla W20.

Rysowała się wtedy formacja RGR. W minionym tygodniu formacja ta się sfinalizowała. Trochę pokraczna i nie do końca przekonywująca. Po pierwsze, prawe ramię jest lekko wyższe od lewego. Po drugie, i najważniejsze, obroty po przebiciu linii szyi jakieś malutkie. Powinny być najwyższe. Jeżeli formacja byłaby prawidłowa, to tepsa musiałaby zejść minium do 12,25. A tak nie jest to pewne, mimo wszystko jednak, możliwe.

Jeżeli spadek nie będzie aż tak duży, to przynajmniej 14,29 powinni zaliczyć.

pierro

323

pierro • 9 lutego 2010, 00:18 !

To powyższe może być już nieaktualne. W ub tygodniu byłem poza giełdą i do końca nie wiem co się działo z tepsą w czwartek. W ciągu dzisiejszego dnia na wykresach mojego DM czwartkowe zamknięcie tepsy było na 14,28, a teraz ponownie 15,50... ???

я не понимаю.

martinex

139

[RE: pierro • 9 lutego 2010, 00:18] » martinex • 9 lutego 2010, 07:58 !

hej pierro

to się nazywa "kurs nietransakcyjny" , taka nowa forma ratowania rynku przed krachem ;-), poprostu brak słów ...

a sobol chce krótką wprowadzić ??? hehe niezłe jaja

pozdro !

pierro

323

pierro • 12 lutego 2010, 13:45 !

I niech mi ktoś powie, że tepsa nie jest narzędziem grubasów do sterowania W20.

Wczoraj chcąc obronić W20 przed dalszą zwałką poniżej 2170 podciągneli tepse na koniec dnia o 2%. Czy ktoś słyszał jakieś newsy które by tak podciągneły kurs - nie cisza była...

Dzisiaj wraca do normy czyli blisko 15.00. Nurtuje mnie ta spółka....

Forum dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się!