Po godzinach

« Bylibyście zainteresowani aplikacją AGchat?

seth

496

seth • 8 grudnia 2009, 11:19 !

Mam pytanie do ludzi odwiedzających serwis - czy bylibyście zainteresowani nową aplikacją na stronie: "AGchat"? Czyli nic innego jak chat (rozmowy w czasie rzeczywistym).

Teraz podobna aplikacja znajduje się na profilach analityków - przy czym ten prywatny shoutbox nie odświeża się automatycznie tylko poprzez refresh (F5) lub wciśnięty ENTER gdy kursor miga w oknie dialogu.

Nowa usługa pozwoliła by na szybki kontakt i rozmowę w dużym oknie dialogowym (tylko dla zarejestrowanych użytkowników).

Forum pozostało by bez zmian.

Proszę o opinie.

Pozdrawiam.

seth

496

seth • 8 grudnia 2009, 11:47 !

Wyglądało by to mniej więcej tak:

pierro

323

[RE: seth • 8 grudnia 2009, 11:47] » pierro • 8 grudnia 2009, 12:13 !

Wygląda ciekawie. Nie wiem tylko czy juz na tym etapie? Czy nie poczekać na większą ilość użytkowników. Mam obawy, że może to doprowadzić do "kanibalizacji" innych usług, czyli spowowdować zmniejszenia aktywności na forum i artykułach? Oczywiście to jest moje zdanie i na teraz. Rynek zmienny jest ... :)

seth

496

[RE: pierro • 8 grudnia 2009, 12:13] » seth • 8 grudnia 2009, 12:18 !

"kanibalizacja" innych usług - ciekawe pojęcie :)

Właśnie dlatego zapodałem na forum ten temat by go przedyskutować.

Wiadomo, że na czacie nie wstawimy grafiki - tak samo jak na forum nie odbędziemy płynnej rozmowy na temat zmiennej sytuacji na FW20 czy OIL.

To miała by być swego rodzaju alternatywa dla forum.

W każdym razie - dzięki za opinię pierro :)

asp

445

[RE: seth • 8 grudnia 2009, 12:18] » asp • 8 grudnia 2009, 23:22 !

Pomysł faktycznie b. ciekawy. Ale analizy użytkowników i wpisy na forum też ciekawe. Może więc rzeczywiście warto jeszcze poczekać, bo możliwość szybkiego kontaktu mamy.

seth

496

[RE: asp • 8 grudnia 2009, 23:22] » seth • 8 grudnia 2009, 23:37 !

Dzięki za uwagi - jak na razie to tylko pomysł.

Na stronie od wczoraj pojawiło się kilka zmian prezentujących artykuły/analizy zarejestrowanych użytkowników na stronie głównej oraz w niektórych zakładkach serwisu, przeniesienie aktualnie komentowanego tematu na forum na początek listy.

Forum dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się!