Po godzinach

« Film dokumentalny „List z Polski” (Brief uit Polen) – wersja z napisam

seth

496

seth • 5 lutego 2011, 20:33 !

W holenderskiej telewizji publicznej wyemitowano niedawno film dokumentalny o katastrofie smoleńskiej. Stał się on prawdziwą sensacją wśród wielu polskich internautów.

seth

496

seth • 5 lutego 2011, 20:40 !

Dokument, którego z pewnością nie wyemitowałaby żadna polska telewizja. To co widzimy powyżej dla wielu może się wydać oczywiste ale zarazem szokujące!

pierro

323

[RE: seth • 5 lutego 2011, 20:40] » pierro • 6 lutego 2011, 20:35 !

Forum powoli zamiera. Czasami wchodzę, może znajdę coś ciekawego, ale to...

Co w tym jest szokującego. To, że Putinowska Rosja nie jest demokratyczna jest oczywiste. To, że Putin potrafi bezkompromisowo zniszczyć swoich przeciwników, też jest oczywiste. To, że po ostatnich zmianach na Ukrainie, kraj ten stał się dużo bardziej uzależniony od Rosji, to nie jest tylko kwestia wpływów Rosji, ale przede wszystkim skorumpowanych polityków ukraińskich. To Juszczenko i Tymoszenko swoją prywatą doprowadzili to większego uzależnienia się od Rosji.

A kilpy które przedstawiłeś to takie „radiomaryjne” teorie spiskowe. Co może innego powiedzieć Sakiewicz, Pani Kurtyka, Potocka z Wildsteinem na dokładkę.

Ta maszynka do dymu („mgły” :):):) ) oczywiście jest wykorzystywana, ale wrzucenie jej w tym kontekście mówi wszystko…

Za chwilę się dowiemy, że Kopernik był(a) kobietą… i na dokładkę jeszcze agentem KGB…:) .

Żałosne.....

Brak awatara

182

[RE: pierro • 6 lutego 2011, 20:35] » darek1 • 7 lutego 2011, 13:32 !

Obawiam sie pierro ,że jak wielu nie nie słuchasz Radia Maryja a jednak wypowiadasz sie na podstawie tego co ci podają na tacy tzw główno nurtowe media. Równie dobrze można powiedzieć- a co może przekazać Michnik, Kuźniar,M. Olejnik, Lis, Paradowska itp. A swoją drogą sam odpowiedziałęś sobie na pytanie ,że władzy rosyjskiem nie można ufać. Co do Ukrainy wiesz tylko to co podały ci media, ktorym za bardzo ufasz i to jest żałosne.

Brak awatara

37

andy847 • 11 lutego 2011, 09:44 !

brawo darek1 -- popieram

Forum dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się!